Aktualizacja

Wkrótce Aktualizacja strony oraz podsumowanie rundy jesiennej.

0

Zwycięstwo z Vitapol Solec -Zdroj

Piłkarze Gks Imielno pokonało Vitapol Solec -Zdrój 4-1 Bramki Kamil Woliński 7,20,79 Dawid Karyś 63-Dla gości Patryk Odzywa 56

0

Pierwsza kolejka Ligi

W sobotę o godzinie 17:00 Piłkarze Gks Imielno w pierwszej kolejce klasy B gr.II zagraja z zespołem Vitapol Solec Zdrój.Zapraszamy

0

W Pucharze Polski Gramy Dalej

Po bardzo dobrym meczu piłkarze Gks wygrali z Zorzą Tempo Pacanów 3-2.Gospodarze zdobyli bramkę już w 4 minucie spotkania gdzie piłkę skierował do bramki w zamieszaniu podbramkowym Stępień.Gosie wyrównali w 38 minucie po żucie rożnym i precyzyjnej główce zawodnika gości.Po...

0

Rusza Puchar Polski

We wtorek 15 sierpnia zostanie rozegrana pierwsza runda pucharu Polski na szczeblu okręgu.Naszym przeciwnikiem bedzie druzyna Zorzy Tempo Pacanów wystepujaca w A-klasie.Mecz GKS IMIELNO-Zorza Tempo Pacanów Wtorek godzina 11:00.Zapraszamy.

0

Ostatni Sparing Zwycieski

Ostatni sparing zakończył się zwycięstwem 4-1 .Bramki dla naszej drużyny zdobywali Dawid Karasek ×2 Kamil Woliński oraz Dawid Karyś.

0

Info Dla Kibiców

Pragniemy przypomnieć wszystkim kibicom GKS Imielno że przed zbliżającym się sezonem wyniki naszych spotkań na ŻYWO będzie można śledzić na portalu RegioWyniki Pl oraz na regionalnym portalu Kielecka Piłka pl i oczywiście na stronie GKS Imielno.

0

Ostatni Sparing

Jutro o godzinie 11:00 GKS Imielno rozegra ostatni sparing przed zbliżającym się sezonem.Przeciwnikiem naszej drużyny będzie drużyna Nidy Pińczów junior starszy.Zapraszamy jutro o 11:00

0

Pierwsza Runda Pucharu Polski

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej rozloswał pary pierwszej rundy pucharu Polski na szczeblu centralnym.Nasza drużyna z mierzy się z A-klasawa drużyną Zorza Tempo Pacanów.Mecz 15 Sierpnia na Arenie Stawy.