W Pucharze Polski Gramy Dalej

Po bardzo dobrym meczu piłkarze Gks wygrali z Zorzą Tempo Pacanów 3-2.Gospodarze zdobyli bramkę już w 4 minucie spotkania gdzie piłkę skierował do bramki w zamieszaniu podbramkowym Stępień.Gosie wyrównali w 38 minucie po żucie rożnym i precyzyjnej główce zawodnika gości.Po przerwie gra toczyła się w środkowej strefie boiska.w 68 minucie meczu Kamil Woliński ograł dwóch zawodników gości i z o koło 25 metrów oddał kapitalny strzał i piłka wpadła do  siatki.W 87 minucie po bardzo dobrej akcji Kamila Wolińskiego i dobrym dośrodkowaniu bramkę zdobył Sebastian Stachurski.Goscie ustalili wynik meczu w ostatniej akcji gdy precyzyjne dośrodkowanie i strzał głową znalazł się w naszej bramce.Po meczu trener gospodarzy Artur Karasek podsumował mecz.Nie byliśmy faforytem tego spotkania liczne kontuzje sprawiły iż przystąpiliśmy do spotkania w osłabionym składzie.Nie byliśmy faforytem tego spotkania lecz nasi zawodnicy rozegrali dobry mecz.

Dramy dalej i czekamy na kolejnego rywala.Nastepny mecz już w sobotę na Arenie Stawy o godzinie 17 Zapraszamy